CNC obrábění Klepáč production

Služby Klepáč production

Pokud svěříte výrobu do našich rukou můžete si být jistí, že se o ni postará personál s mnoha zkušenostmi v oboru a budeme se snažit vyhovět vašim přáním jak jen to bude možné. Níže jsou popsané hlavní operace,které jsme schopni provést. Pokud si nebudete jisti jestli jsme schopni vyrobit vaši poptávku, tak nám napište. Pokusíme se vám odpovědět jak jen to bude možné, po případě i s cenovou nabídkou.

CNC Soustružení a CNC Frézování

Soustružení a frézování - Klepáč production

Nabízíme CNC soustružení a frézování na zakázku. Jsme schopni obrábět většinu materiálů. Hlavně se soustředíme na měkčí materiály jako je dural, mosaz a měď. Ale jsme schopni obrábět železo a další materiály. Pro menší série máme možnost i manuálního soustružení a frézování.

Řezání

CNC řezání Klepáč production

Nabízíme řezání tyčovitých materiálů jako je dřevo, plasty a kovy. Máme k dispozici automatickou pásovou pilu s podavačem a manuální pásovou pilu. Tohle nám umožňuje řezat malé i velké série.

Montáž

Montáž Klepáč production

Díky našim novým prostorům můžeme i zařídit a zorganizovat montáž. Jsme schopni zkonstruovat automat , nebo zprostředkovat manuální montáž. Záleží na přání zákazníka a na požadovaném objemu výroby.

 

Dlouhodobě vyrábíme dílce na kola pro firmy: kpreadytoroll a cabtech